Movies
Ratings
450
MartyrsRated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
ExitRated ★ 1.5
The BabadookRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
BurningRated ★ 2.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 1.0