Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
AlfieRated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.0
Ticket to ParadiseRated ★ 3.0
Where the Crawdads SingRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
American MadeRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 3.5
FractureRated ★ 4.0
SpencerRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 2.5
Sound of MetalRated ★ 3.5
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 4.0