Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 5.0
TRON: AresRated ★ 3.0
BossRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.5
Nobody 2Rated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.0
The Old Guard 2Rated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0