Titles you rated
On AirRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5
Super Daddy YeolRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Heart to HeartRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 4.5
BrainRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0