Movies
Ratings
151
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Beautiful CreaturesRated ★ 4.0
AdoreRated ★ 3.5
Come Rain, Come ShineRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Heartbreak LibraryRated ★ 1.5
Rough PlayRated ★ 2.0
JobsRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 4.0
Dead SilenceRated ★ 4.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 2.5
Open Your EyesRated ★ 3.5
The MachinistRated ★ 3.0
The CatRated ★ 1.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0