Movies
Ratings
52
InterstellarRated ★ 5.0
MulanRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
TwilightRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0