Movies
Ratings
38
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 1.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
All for LoveRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 4.5
OrphanRated ★ 0.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 1.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0