Titles you rated
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.5