Movies
Ratings
100
The AvengersRated ★ 3.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 3.0
Mr. Peabody & ShermanRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 4.0
3 Days to KillRated ★ 3.0
ElfRated ★ 3.5
Nim's IslandRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5