Titles you rated
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0