Titles you rated
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
The VanishedRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.0
Hitman: Agent JunRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0