Movies
Ratings
620
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
SanaRated ★ 1.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5