Movies
Ratings
104
The Diary of a Teenage GirlRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Five Feet ApartRated ★ 5.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The Current WarRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0