Movies
Ratings
119
May 18Rated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.5
What Happens in VegasRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.5