Titles you rated
Black DogRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Money FlowerRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
LookoutRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Wakako zake Season 2Rated ★ 4.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 4.0