Titles you rated
They Kiss AgainRated ★ 3.0
It Started With a KissRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 3.0
Older SisterRated ★ 2.0- Dragon ZakuraRated ★ 2.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 2.5
Gokusen Season 2Rated ★ 2.0
UnnaturalRated ★ 3.0
SignalRated ★ 2.5