Movies
Ratings
225
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 1.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 2.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
Girl by GirlRated ★ 2.0
Our School E.TRated ★ 2.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 0.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 1.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0
Coach CarterRated ★ 3.5
AcceptedRated ★ 2.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 2.5
Once Upon a TimeRated ★ 2.0