Titles you rated
Fate: The Winx Saga Season 2Rated ★ 3.5
Fate: The Winx Saga Season 1Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The King's AffectionRated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
Move to HeavenRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Special Season 2Rated ★ 4.5
SpecialRated ★ 5.0
The ActRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
My Country: The New AgeRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0- Shinhwa Broadcast Season 2Rated ★ 4.5