Movies
Ratings
692
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
Treasure PlanetRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 2.0
GlassRated ★ 2.5
UnbreakableRated ★ 2.0
Spies in DisguiseRated ★ 3.5