Movies
Ratings
196
Your Name.Rated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
Toy Story of Terror!Rated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 1.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0