Titles you rated
Oh My VenusRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 1.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 4.5