Movies
Ratings
70
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
The Case for ChristRated ★ 2.5
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Mr. HongRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
Long ShotRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
AmyRated ★ 4.5
Donnie BrascoRated ★ 5.0
Our SunhiRated ★ 4.0
ZatoichiRated ★ 4.5
SakuranRated ★ 3.5