Titles you rated
Extreme JobRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 0.5
The Battleship IslandRated ★ 1.0
DunkirkRated ★ 5.0