Titles you rated
The NegotiationRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
The Last BlossomRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
SocialphobiaRated ★ 3.5
RoomRated ★ 4.5
You Call It PassionRated ★ 3.0