Titles you rated
Rain or ShineRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Tale of ArangRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
My Fair PrincessRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0