Movies
Ratings
917
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.0
JawsRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
The VillainessRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5