Movies
Ratings
294
Before SunriseRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
Granny's Got TalentRated ★ 1.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 2.5
This Means WarRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Suite FrançaiseRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5