Series
Ratings
89
ERASEDRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5
BigRated ★ 2.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5- AjinRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 3.5
HealerRated ★ 4.0