Titles you rated
Better ThingsRated ★ 4.0
Better Things Season 2Rated ★ 4.5
Better Things Season 1Rated ★ 4.0
FleabagRated ★ 4.0
FleabagRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Master of NoneRated ★ 4.0
Master of NoneRated ★ 4.0- Parks and RecreationRated ★ 4.0
Parks and RecreationRated ★ 4.0
SeinfeldRated ★ 4.0
SeinfeldRated ★ 4.0- CookedRated ★ 4.5
- DerekRated ★ 4.0
- DerekRated ★ 4.0
Life's Too ShortRated ★ 4.0