Movies
Ratings
1037
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 3.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.5
LoganRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
DancerRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.0
Get OutRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 2.5
Apt PupilRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 1.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 4.0