Titles you rated
- Trains Don't Stop at Noryangjin StationRated ★ 2.5
- Ladies of the PalaceRated ★ 1.0
Royal FamilyRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Stairway to HeavenRated ★ 1.0- King and QueenRated ★ 2.0
- Mr. QRated ★ 2.5
- Doctor KkaengRated ★ 1.5
Rustic PeriodRated ★ 1.5
Shining DaysRated ★ 2.0- Sons and DaughtersRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 2.0
Attic CatRated ★ 2.0
Queen of AmbitionRated ★ 1.5
My Rosy LifeRated ★ 5.0- A Bluebird Has ItRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 0.5
Miss MermaidRated ★ 0.5- VRated ★ 4.0