Titles you rated
SpeedRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5