Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0- Proof of InnocenceRated ★ 2.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 1.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 1.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 1.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 5.0
Belle & SebastianRated ★ 1.5