Movies
Ratings
76
The MercilessRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0
JaneRated ★ 3.5
MotherRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Don't Cry, MommyRated ★ 0.5
Factory ComplexRated ★ 3.5
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 2.0
The FallRated ★ 2.5
ObsessedRated ★ 1.0