Titles you rated
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
TedRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0- Take Me to the MoonRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5