Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 5.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 4.5
ReboundRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Love Live! Sunshine!! The School Idol Movie Over the RainbowRated ★ 4.0
Voices of a Distant StarRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Love Live! The School Idol MovieRated ★ 4.5
Patisserie Coin De RueRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5