Titles you rated
The SubstanceRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5