Movies
Ratings
105
My Eleventh BrotherRated ★ 1.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
PaulRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Sky HighRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 1.5
Midnight in ParisRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 2.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.0