Movies
Ratings
45
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0