Series
Ratings
20
Doctor WhoRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 3.5