Movies
Ratings
24 A Violent ProsecutorRated ★ 2.5 A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
 We Bought a ZooRated ★ 4.5 We Bought a ZooRated ★ 4.5
 Love LetterRated ★ 4.5 Love LetterRated ★ 4.5
 Suicide SquadRated ★ 2.5 Suicide SquadRated ★ 2.5
 School of RockRated ★ 4.5 School of RockRated ★ 4.5
 TremorsRated ★ 2.5 TremorsRated ★ 2.5
 A Christmas CarolRated ★ 3.0 A Christmas CarolRated ★ 3.0
 Old PartnerRated ★ 4.0 Old PartnerRated ★ 4.0
 Anne of Green Gables Digest VersionRated ★ 4.5 Anne of Green Gables Digest VersionRated ★ 4.5
 The Last PrincessRated ★ 4.5 The Last PrincessRated ★ 4.5
 Train to BusanRated ★ 4.0 Train to BusanRated ★ 4.0
 The Nanny DiariesRated ★ 2.5 The Nanny DiariesRated ★ 2.5
 Home AloneRated ★ 4.0 Home AloneRated ★ 4.0
 DeadpoolRated ★ 1.5 DeadpoolRated ★ 1.5
 The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.5 The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.5
 My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0 My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
 The Conjuring 2Rated ★ 3.5 The Conjuring 2Rated ★ 3.5
 The Man from EarthRated ★ 4.0 The Man from EarthRated ★ 4.0
 Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 3.5 Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 3.5
 Captain America: Civil WarRated ★ 3.0 Captain America: Civil WarRated ★ 3.0