Movies
Ratings
597
Kraven the HunterRated ★ 1.0
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
The Last 10 YearsRated ★ 2.5
MossRated ★ 0.5
The SubstanceRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Pale MoonRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
The Power of the DogRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
FallRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.5
After YangRated ★ 5.0