Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0