Movies
Ratings
545
Love, RosieRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 2.0
DefaultRated ★ 2.0
Mood of the DayRated ★ 1.0
Monsters UniversityRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 2.5
50 First DatesRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 2.0
Incredibles 2Rated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
TangledRated ★ 2.5
The ShamelessRated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 2.0
CapernaumRated ★ 3.5