Movies
Ratings
1291
Man in LoveRated ★ 1.0
Take Care of My CatRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The Passion of Joan of ArcRated ★ 5.0
MidoriRated ★ 3.5
Through the Olive Trees Zire darakhatan zeytonRated ★ 4.5
Holy SpiderRated ★ 3.5
LoveRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0- BugRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
Blair WitchRated ★ 3.5
ByzantiumRated ★ 3.0
HawkingRated ★ 3.0
RBGRated ★ 3.5
The House with a Clock in Its WallsRated ★ 1.5
The OrphanageRated ★ 2.5
Laurence AnywaysRated ★ 3.0
Faces PlacesRated ★ 3.5