Titles you rated
Midnight Horror StoryRated ★ 2.5
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 3.0
Penny DreadfulRated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 2.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 2.5
SupernaturalRated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 2.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Nirvana in FireRated ★ 4.0- Legend of Mi YueRated ★ 2.5
Meteor GardenRated ★ 2.5- Story of Yanxi PalaceRated ★ 3.5
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0