Movies
Ratings
114
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 1.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 2.0
MontageRated ★ 2.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 2.0
The HostRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 1.0
TraffickersRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 2.0