Titles you rated
SignalRated ★ 5.0- Unstoppable MarriageRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
DoctorsRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 1.0
PastaRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 1.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0