Movies
Ratings
59
The Man from NowhereRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 3.0- Proof of InnocenceRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
A Melody to RememberRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
StokerRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.5