Movies
Ratings
193
17 AgainRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
What a Man WantsRated ★ 2.0- Grandmother’s CakeRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
Free WillyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
Door LockRated ★ 3.0